Tyxo.bg counter Форум за любителите на немското овчарско куче • Виж темата - ОНОК и МГ "Пазарджик" организират

ОНОК и МГ "Пазарджик" организират

Изложби и други мероприятия - кога, къде . Общо взето всичко свързано с тях ;)
Аватар
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:22 pm
При цялата важност на ситуацията, не бих могъл да остана безучастен и да не взема отношение, четейки за „сериозни хора”, ”шматки” и т.н. Искам да задам въпросите си и очаквам отговор:

Г-н Василев, преди години на едно общо събрание след като бе предварително гласувано за сериозните позиции в ОНОК, да се изберат хора само от присъстващите, то смятах, че най-подходящият за отговорник по селекция сте Вие и ви предложих за такъв, но съдейки от поведението Ви и изхождайки от нарушенията Ви относно правилниците, които всъшност Вие сте изготвил, оценявам тогавашната си ГРЕШКА, която в действителност е напълно поправима и мисля, че всеки уважаващ себе си човек би подал оставката си от заеманата позиция.

В предни постове споменавате за привличане на нови членове. Е как да стане това? На тази изложба, както и Вие сам сте забелязали имаше нови хора, от които 9 човека бях мобилизирал аз, с тенденция и тяхно желание да станат членове на ОНОК, организацията в което всичко е открито, в която има правила и те се спазват и все убеждения в този дух, в който аз продължавам да вярвам, но кой сега ще обясни на тези хора, че са били на мероприятие, което не е мероприятие, защото съдията който съди не е съдия, и описаниято и оценката им не е оценка, както и във времена на криза, както самият се изразявате са намерили време и средства, за участие и пътни разходи - които все едно са им били излишни - Очаквам Вие да им дадете обяснение!? Защото аз не мога да си обясня ситуацията дори за себе си - ама наистина сме големи „шматки”.

Е налага се да припомня и това:

7 Местни групи с приблизително 2/3 членове от общата членска маса на Обединението неодобрявайки подобно поведение са заявили писмено недоверието си в канцеларията
Развъдник за Немско Овчарско Куче "von ROZZEN"http://vonrozzen.com/
Цитат

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 9:36 pm
Настроението е такова когато сами си го направим да е така... :-E
P1080761paz..jpg
P1080761paz..jpg (102.07 KiB) Прегледано 1925 пъти
Цитат
Аватар
МнениеПубликувано на: Вто Окт 04, 2011 10:59 am
ERIKA VON ROZZEN-от изложбата Пазарджик 2011
Erika von Rozzen.jpg
Erika von Rozzen.jpg (405.19 KiB) Прегледано 1873 пъти