Tyxo.bg counter Форум за любителите на немското овчарско куче • Виж темата - Местна група София Център към ОНОК съвместно с ....

Местна група София Център към ОНОК съвместно с ....

Изложби и други мероприятия - кога, къде . Общо взето всичко свързано с тях ;)
Аватар
Site Admin
МнениеПубликувано на: Нед Окт 24, 2010 8:30 pm
Местна група София Център към ОНОК съвместно с клуб за спортна дресура Сириус
организират семинар на тема Шутц Хунд и ИПО който ще завърши с изпит.Водещ на
семинара и съдия на изпита ще бъде SVсъдия от Германия г-н ANDREAS SOBCZYK .

Поради големият брой желаещи /над 20 / да се явят на изпити
същите ще се проведат в два дена а именно на 30.10.2010 /събота /ще се изпитва ВН а
на 31.10.2010 / неделя/ ИПО и Шутц Хунд.След приключване на изпита семинара ще
продължи по съответните теми.Таксите за участие са 80лв. за семинара и 30 лв. за
изпит с които могат да участвуват и кучета извън посочените клубове.

ПРОГРАМА:
29.10.2010 / петък / - начало на семинара 10.00 часа на полигона на клуб за спортна
дресура Сириус който се намира в гр. София , зад хотел Хилтън на поляната до музея "
Земята и Хората".
30.10.2010 / събота/ - 10.00 часа начало на изпит ВН след което семинара продължава.
31.10.2010 / неделя / - 08.00 часа тръгване към терените за следа. Сборен пункт
паркинга пред ЗооЦентъра който се намира на самия околовръстен път на кръстовището с
кв. Суходол / карта в прикачения файл/.След края на следите, дисциплини "В" и "С" ще
продължат на полигона където ще продължи и семинара до края на деня.

За повече информация на тел. 0887 64 73 19 - Иван Танев / отговорник по спорта в
ОНОК / и 088527 42 58 - Венцеслав Дачевски / треньор в клуб Сириус /
Прикачени файлове
22.jpg
22.jpg (17.78 KiB) Прегледано 2394 пъти
http://nemskaovcharka.com

http://bsv.bg
Цитат

МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 7:07 pm
Днес завърщи семинара и изпитите проведени от SV съдията г-н Andreas Sobczyk . На изпит се явиха 18 кучета от които 12 немски овчарки и 6 белгиски. Една немска овчарка и една белгийска за съжаление не можаха да издържат изпита.
За огромно съжаление на мероприятието не присъства НИТО ЕДИН ЧЛЕН НА ОНОК/ освен Славея която отрази събитието със своя фотоапарат/ извън местна група София Център дори и без куче особенно като се има в пред вид , че след два месеца ще влезне в сила един сравнително не лек изпит като ИРК 1. Но както се казва знания насила не могат да се дадат.Имаше участници от други клубове"които не работят" от София до Варна .Тези хора въпреки и да знаеха , че техните изпити няма да бъдат признати дойдоха и подкрепиха мероприятието за което като организатор искам да им БЛАГОДАРЯ.
Цитат

МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 8:48 pm
Първо искам аз да БЛАГОДАРЯ на организаторите !Мислех да пиша по темата "Как тренирате вашите овчарки" и колко овчарки видях :-/ -но няма смисъл да го коментирам ...
Аз лично си "сверих часовника" и имаше и какво да видя.Още веднъж благодаря! :10x:
Цитат
Аватар
МнениеПубликувано на: Пон Ное 01, 2010 12:13 am
За съжаление, не бях в София иначе нямаше да го пропусна това мероприятие. Иван и Сириус знаят, че винаги могат да разчитат на моята подкрепа. Сигурно е било страхотно мероприятие и ми се ще да видя снимки и видео от него. Сигурен съм, че е бил един истински празник и поздравявам всички участници и организаторите. :good:

P.S. За съжаление, дори да не ми се беше наложило да пътувам, нямаше да мога да участвам в семинара с Бонт, тъй като не се е възстановил все още, но със сигурност щях да присъствам на събитието и в трите дни. Да се надяваме, че ще мога да участвам на бъдещи такива събития - семинари, изпити. По принцип не пропускам такива т.н. празници за мен.
http://www.working-dog.eu/dogs-details/ ... 20Me%20CS/
http://www.max-eng.com/frameset_bg.htm
"Старанието в работата е единственият критерий за красота" - Max von Stephanitz
Цитат

МнениеПубликувано на: Чет Ное 04, 2010 5:47 pm
A също благодаря на организаторите.Както Хриси отбеляза ,това е събитието за сверяване на часовниците.
Цитат

Назад към ИЗЛОЖБИ И ДРУГИ МЕРОПРИЯТИЯ