Tyxo.bg counter Форум за любителите на немското овчарско куче • Виж темата - Помощ! ! ! Рекс страда от дирофилариоза ! ! !

Помощ! ! ! Рекс страда от дирофилариоза ! ! !

МнениеПубликувано на: Пет Мар 31, 2017 9:15 am
Здравейте, нов съм във форума. накратко за моя верен Рекс .кучето е на 4 години немска овчарка (Жандармерист),тежи 40 килограма и вчера го изследвахме за дирофилария. Теста се оказа положителен,1-ви стадий (тоест микрофиларии в кръвта .дробовете и сърцето са чисти ,иследванията са перфектни)евентуално заразяване миналото лято.Далеч съм от мисълта просто да от оставя да умре от тези коварни гадове в кръвта му.започвам лечение с доксициклин и преднизолон,но следващата фаза е Иммицид ,който е труден за намиране и скъп в България.Молбата ми е ако някой има информация къде в Гърция или Турция да го намеря да се свърже с мен на лични. Моля също ако някой по някаква случайност има клетка за такъв немец (около 40 кг) и иска да помогне ,да се уговорим за наем или да я закупя ,защото по време на лечението кучето ми трябва да е обездвижено заради опастостта от отпускане на тромб, причинен от убити паразити в кръвообращението и от там фатален край.... За мен няма значение до кой град ще пътувам или колко пари ще дам,кучето ми е като дете и ще направя всичко възможно да го излекувам дори и с риска да умре по време на лечението.Наскоро загубих черен ариец поради същото заболяване но в напреднал 4-ти стадий (неспасяем) 10 години ми беше верен ,това куче няма да го оставя особено когато знам, че има такова заболяване и знам че мога да помогна .Затова ВИ МОЛЯ за помощ ! ! !
Прикачени файлове
192759248.jpg
192759248.jpg (63.01 KiB) Прегледано 1007 пъти
Цитат

Назад към ЗДРАВЕ