Tyxo.bg counter Форум за любителите на немското овчарско куче • Виж темата - ХРАНЕНЕ НА НЕМСКАТА ОВЧАРКА ПРЕЗ РАЗЛИЧНИТЕ ЕТАПИ ОТ ЖИВОТА

ХРАНЕНЕ НА НЕМСКАТА ОВЧАРКА ПРЕЗ РАЗЛИЧНИТЕ ЕТАПИ ОТ ЖИВОТА

МнениеПубликувано на: Съб Ное 02, 2013 4:13 pm
Забравих да попитам още нещо важно.Как да я отуча да си яде акото,почти винаги го прави,само когато успея да я видя и я изгоня и почистя не го прави :-8
Цитат
Аватар
МнениеПубликувано на: Съб Ное 16, 2013 4:00 pm
Отговорът не е за форума.Защото е необходимо да се вземе предвид поведението на кучето и вашите правилни и навременни реакции.А това няма как да стане тук тъй като не може да се изчерпа с няколко изречения.За да се постигне успех ще са необходими поне 30/а понякога и повече/ минути работа с вас и кучето.Представете си колко размяна на реплики,корекции ,въпроси,отговори са необходими за това време и ще разберете защо не можете да получите отговор тука.Още повече ,че ще трябва да ви се обясни цялата психология за това действие на кучето, а и трябва да съм убеден ,че сте ме разбрали за да има добър резултат от вашите действия. Колко нещо изписах без да влизам в подробности а иначе........... :read:
Цитат

МнениеПубликувано на: Нед Ное 17, 2013 10:27 pm
макарони сварени с месо подходящи ли са за куче на 8 месеца
Цитат

МнениеПубликувано на: Вто Ное 19, 2013 11:49 am
iulqn написа:Отговорът не е за форума.Защото е необходимо да се вземе предвид поведението на кучето и вашите правилни и навременни реакции.А това няма как да стане тук тъй като не може да се изчерпа с няколко изречения.За да се постигне успех ще са необходими поне 30/а понякога и повече/ минути работа с вас и кучето.Представете си колко размяна на реплики,корекции ,въпроси,отговори са необходими за това време и ще разберете защо не можете да получите отговор тука.Още повече ,че ще трябва да ви се обясни цялата психология за това действие на кучето, а и трябва да съм убеден ,че сте ме разбрали за да има добър резултат от вашите действия. Колко нещо изписах без да влизам в подробности а иначе........... :read:

Как можем да се свържем за по подробни обяснения,или поне към кого да се обърнем?
Цитат
Аватар
МнениеПубликувано на: Вто Ное 19, 2013 12:14 pm
botceto написа:Как можем да се свържем за по подробни обяснения,или поне към кого да се обърнем?

Най-отдолу на постовете ми има линк към сайт с всички координати.Не знам от къде сте за да ви насоча към човек ако е възможно.
Цитат

МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 10:02 am
Oт София съм
Цитат
Аватар
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 12:05 pm
http://www.sirius-bg.net/
Цитат

МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2014 11:30 pm
Някой хранил ли си е НО с варени глави на пъстърва и ориз.
И въобще рибешките глави подходящи ли са за храна на НО.
Цитат
Аватар
МнениеПубликувано на: Пет Ное 28, 2014 11:39 am
Mitko 87 Вие това куче за експеримент ли го взехте То не бяха макарони ,ориз сега и рибешки глави .Ако може за икономия да е на фотосинтеза ще е най добре.Кучето е хищник и с това се изчерпва въпроса какво да яде.Отговорния стопанин първо си отговаря дали може да се грижи за кучето и тогава го взема. Ето линк чететеhttp://nemskaovcharka.com/viewtopic.php?f=23&t=76
Цитат

МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2014 5:41 pm
iulqn написа:Mitko 87 Вие това куче за експеримент ли го взехте То не бяха макарони ,ориз сега и рибешки глави .Ако може за икономия да е на фотосинтеза ще е най добре.Кучето е хищник и с това се изчерпва въпроса какво да яде.Отговорния стопанин първо си отговаря дали може да се грижи за кучето и тогава го взема. Ето линк чететеhttp://nemskaovcharka.com/viewtopic.php?f=23&t=76

Ти скара ли ми се !?!?!?!?!?!?
Тук не говорим за икономия, а за разнообразие към храната. Рибата(главите им) е с най високо съдържание на витамин Д. Които е подходящ за козина, кости, очи. И като е хищник не яде риба ?
И не си ти човека които ще определяш кучето ми за експеримент :no:
Цитат
ПредишнаСледваща

Назад към ЗДРАВЕ