Tyxo.bg counter Форум за любителите на немското овчарско куче • Виж темата - Тинтири минтири - шменти капели.

Тинтири минтири - шменти капели.

Тук можете да пишете за всичко ,което не е свързано с Немското Овчарско Куче

Правила на форума

Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възможно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

Приемате , да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

!!!!!!!!!!ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!!!!!!

Всички регистрации минават през одобрение от Администратор!

Всички опити за регистрация и писане от прокси водят до БАН(изгонване от форума) Без Предупреждение!
Аватар
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 7:17 pm
Пропускаш че кучетата не са мои и не аз решавам какво ще става с тях.Всички произведени от теб кучета имат ли изпити и снимки.Притежанието на немска овчарка не задължав собственика с такива неща нали.Иска човека кученца получава си ги,гледа си ги и няма претенции /най- малко аз знаейки правилата / за чистопородно развъждане. Но нали трябва да се плюва.Да човека от Добрич предложи пари напред защото му обясних че нямам в момента средства.Само че аз не се казвам Милена и предпочитам сам да си правя нещата както всичко в моя живот.Държа да вземам пари за свършена работа. Аз какви волиери имам съм ги показал.Я да видим твоите на великия развъдник.Що се отнася до думите които е казал.Ще го попитам лично.Ами ако се окаже че не е вярно.Върви доказвай че нямаш сестра тогава.Много внимание ти отделихме и скапахме темата,но няма как да ви оставя да лъжете.Правилно ще е ADMIN да премахне всичките ни излишни писаници.
Аватар
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:11 pm
Наистина отделяме много време и внимание на доказано некоректен potrebitel.
Прочетох какво е писала в all.bg и ми направи впечатление че и там хората са се възмутили за непочтените и методи.
mik-all.bg.01 JPG.jpg
(56.05 KiB) 181 пъти
mik-all.bg.02 JPG.jpg
(48.64 KiB) 181 пъти

А в една друга тема попаднах на тази странна молба на госпожицата акаунтът на potrebitel MIK да бъде изтрит.Явно някой се срамува от себе си.
Защо?
Изводите оставям за вас.
mik-all.bg.jpg
(188.68 KiB) 181 пъти

Трябва ли и тук да ви търпим potrebitel?
Развъдник за Немско Овчарско Куче "von ROZZEN"http://vonrozzen.com/
Аватар
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:16 pm
Пак се почна. Не може ли поне веднъж един българин да се радва на успехите на друг вместо да плюе и хули?
Взаимни обвинения в комерсиализация, та кой прави нещо ако не очаква някаква отплата (дори и не финансова) ? И тая тема я изрисувахте.

ПС: В интерес на истината SG59 си е голям успех за българско куче и не бива да бъде подценяван.
Every man dies,not every man really lives.

МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:17 pm
роска..."приятелю" , защо не разкажеш на хората за кучилото от кучка която беше покрита от немска овчарка и голдън ретривър , роска ?!?

А защо не изброиш всички кучета твое пройзводство с тазобедрена дисплазия ... ?!?

Хера ... дъщеря на Дон!!!
Кучето на Славея от Димитровград на една изложба момичето само ми сподели,че кучката е имала проблеми със ставите ... !!!

И за още една кучка се знае,че няма читави стави...но не е редно да се говори за нея,понеже ако не друго стопанката и поне работи усилено с кучето и прави най-доброто което е по възможностите и.

роска,говори за себе си ...роска.

На хората ще им е интересно да разберат за мелезите от майка овчарка и баща Голден с родословия на немски овчарки ... говори,роска .... ;-)

Potrebitel, когато петниш уважавани и честни хора, като Росен Димитров, моля, докажи думите си. Покажи ни родословието на тези мелези и съвпадащ татуировъчен номер и чип. Ако не го направиш, това ще потвърди твоята лъжа и ще си понесеш последствията.
Мод

МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:19 pm
Versingetorix написа:Пак се почна. Не може ли поне веднъж един българин да се радва на успехите на друг вместо да плюе и хули?
Взаимни обвинения в комерсиализация, та кой прави нещо ако не очаква някаква отплата (дори и не финансова) ? И тая тема я изрисувахте.

ПС: В интерес на истината SG59 си е голям успех за българско куче и не бива да бъде подценяван.

А нещо за коректността, за морала и за наглостта да кажеш?
За дебелоочието и шмекерията...и за паричките под масата!!!!
Дори самата МИК някъде по вашия форум бе споменала тарифите в германия-до 50-то, до 100-но и т.н.
:-/
Че кучето трябва задължително да се остави на подготовка при германци които са на "ТИ" със силните на деня(за което се цака)...да се представи от германец (за което също се цака)...и най важното цакане - според това на кое място искаш да се класира. Над 50-то място не било проблем...срещу няколко хилядарки в евро, но надолу вече кеша ставал бая тежичък...така, че кой може да си позволи...ЧЕСТИТО :N1: Кучето е без значение...важното е да не е хептен брак После пъченето е безплатно :-D
Кой може и иска си цака, нали :victory:
А успехът е гаранторан...според сумата :appl:

МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:19 pm
Versingetorix написа:Пак се почна. Не може ли поне веднъж един българин да се радва на успехите на друг вместо да плюе и хули?

Нека плюят ... за мен това не е проблем ... който има очи вижда , който не просто си седи у дома и си пише разни небивалици от домашният компютър чрез разни проксита и подобни ... нека говорят.

МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:22 pm
vonmilenium написа:А нещо за коректността, за морала и за наглостта да нажеш?
За дебелоочието и шмекерията...и за паричките под масата!!!!

ех,гена гена ... ако само знаеше колко много пари ни струват всички тия класации щеше да ни обявиш за най-големите мутри ... за да се класира кучето добре си продадох яхтата , вилата на Майорка , хижата на Боровец и Майбаха дето и без това пустия му Майбах с Майбах не ставаше за превоз на кучета .... и сложих малко кеш отгоре ... плюх си 3 пъти в пазвата,ходих при стара врачка да ми хвърля на боб,магия за успех и клетва срещу враговете направихме .... ... доволен ли си :-D

МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:23 pm
Айде, айде..не се прави ;)

МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:24 pm
vonmilenium написа:Айде, айде..не се прави ;)

А гена и левия си бъбрек дадох щот на съдия унуката имала проблеми ... ама кво да прайш пусто желание за успех ... даваш к'вот имаш кой кола,кой бъбрек,кой далак ... туй то ... който квот има дава :-D :dance:
Аватар
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 8:26 pm
potrebitel написа:роска..."приятелю" , защо не разкажеш на хората за кучилото от кучка която беше покрита от немска овчарка и голдън ретривър , роска ?!?

А защо не изброиш всички кучета твое пройзводство с тазобедрена дисплазия ... ?!?

Хера ... дъщеря на Дон!!!
Кучето на Славея от Димитровград на една изложба момичето само ми сподели,че кучката е имала проблеми със ставите ... !!!

И за още една кучка се знае,че няма читави стави...но не е редно да се говори за нея,понеже ако не друго стопанката и поне работи усилено с кучето и прави най-доброто което е по възможностите и.

роска,говори за себе си ...роска.

На хората ще им е интересно да разберат за мелезите от майка овчарка и баща Голден с родословия на немски овчарки ... говори,роска .... ;-)

:-D Ей сега се обърка нещо!по въпроса с мелезите си в заблуда попитай приятелчето си,аз голдени никога не съм имал и няма как да се получи дори случайно,но пак не си разбрала ,винаги съм имал само овчарки-предлагам ти,да кажеш кое е това куче мое производство от голдън и овчарка,да направим ДНК тест ,а разходите за за виновната страна както и последиците-навита ли си?!кое от изброените кучета е снимано по официалният ред и има печати за удостоверяване на дисплазията за която споменаваш?и защо не искат да ги снимат?и не мисля че неснимани кучета може да се определи дислпазия но явнто ти ги чуваше и на звук познаваш!хайде гледай си кучетата и си пиши на друго място,не си ми била никога инетестна!Не се изказвай неподготвена
Развъдник за Немско Овчарско Куче "von ROZZEN"http://vonrozzen.com/
ПредишнаСледваща

Назад към МИШ-МАШ