Tyxo.bg counter Форум за любителите на немското овчарско куче • Виж темата - Тинтири минтири - шменти капели.

Тинтири минтири - шменти капели.

Тук можете да пишете за всичко ,което не е свързано с Немското Овчарско Куче

Правила на форума

Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възможно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

Приемате , да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

!!!!!!!!!!ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!!!!!!

Всички регистрации минават през одобрение от Администратор!

Всички опити за регистрация и писане от прокси водят до БАН(изгонване от форума) Без Предупреждение!
Аватар
МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 8:19 am
hgh написа:iulqn имаш ли да кажеш нещо по темата? :tc:

Вие и potrebitel омаскарихте темата.Аз и vonpav като членoве на тази организация ще пишаем и казваме в официалния и сайт когато си поискаме.Вие от позицията на какъв се опитвате да диктувате нашите дествия?Трябва да сте забелязали досега че сме доста толерантни към вас когато не се опитвате да заблуждавате и откровенно лъжете.Нито един ваш пост на кучета без излишен коментар не е изтрит нали? Да ви напомня ли, че имамаме право/като членове на ОНОК/ да поискаме от администратора тази ситоация да се промени ако продължавате в същия дух.Нямам нищо лично против вас ,но се дръжте коректно за да получите същото.Това е последния ми пост извън темата, не се опитвайте повече да провокирате.

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 8:46 am
Само дето явно аз имам деменция и не мога да се сетя на кое куче без изпити и кьорунг съм заплодила ?!?

Може би Banderas du Domaine du Parc или Campino von der Piste Trophe .... ти ще ми кажеш фонпафчо ... ааа сетих се , може би на някое от следващите кучета на които ще заплодя някога ти си предвещал,че ще са без изпит и кьорунг :-E
Аватар
МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 9:09 am
iulqn тинтири минтири е друга тема,ако имаш да кажеш нещо по темата за екстериорния нок дерзаи никои не ти пречи. :tc:
Ицо, от позицията на какъв си позволяваш да правиш забележки на други членове на форума? Модертор ли си, администратор ли? Не разбирам...
Мод

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 10:27 am
potrebitel написа:Само дето явно аз имам деменция и не мога да се сетя на кое куче без изпити и кьорунг съм заплодила ?!?

Може би Banderas du Domaine du Parc или Campino von der Piste Trophe .... ти ще ми кажеш фонпафчо ... ааа сетих се , може би на някое от следващите кучета на които ще заплодя някога ти си предвещал,че ще са без изпит и кьорунг :-E

Сигурно се сещаш, че не говоря празни приказки, а само с доказателства. Кучето с което си заплодила някяква си си кучка ЕЛЕКТРА :nooo:, се казва :Fanto von Niki, родено на : 28. August 2009, като в момента на заплода, е едва на 18 месеца и 10 дена, липсват изпит и кьорунг. А и на тази възраст няма как законо да ги има. Веднага става ясно на хората, за каква некоректност и наглост става въпрос. Но в БОГОК всичко е възможно, не лъжете и не заблуждавайте хората :10x:
Те вече знаят, че в БОГОК - възраста и правилата нямат значение. Там кучета се раждат с изпит, кьорунг и останалите необходими за търговийка печати.. :love:
http://www.working-dog.eu/dogs-details/ ... oubenky-CS" onclick="window.open(this.href);return false;
htt

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 11:09 am
:-D :haha:

Ех...колко сме неподготвени отново ... ама нищо,простено ти е ... това не ти се случва за пръв път.

За справка относно минималната допустима възраст можеш да направиш запитване в БОГОК.
За справка относно изпита и кьорунга на кучето можеш да направиш запитване при собственика му.

Само те предупреждавам,че ще останеш разочарован от отговорите и те няма да ти харесат.
За това по - добре си траи не ходи да се излагаш пред хората,че то и без това си станал за смях.

:-E

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 11:49 am
:read:
potrebitel написа::-D :haha:

Ех...колко сме неподготвени отново ... ама нищо,простено ти е ... това не ти се случва за пръв път.

За справка относно минималната допустима възраст можеш да направиш запитване в БОГОК.
За справка относно изпита и кьорунга на кучето можеш да направиш запитване при собственика му.

Само те предупреждавам,че ще останеш разочарован от отговорите и те няма да ти харесат.
За това по - добре си траи не ходи да се излагаш пред хората,че то и без това си станал за смях.

:-E

potrebitel МИК, няколко пъти различни хора, включително и аз те предупредихме да спреш да хитруваш и да лъжеш хората.
Това е от официалния сайт на вашата ТЪРГАШКА организация БОГОК.Ти ме посъветва да се консултирам, и нещеш ли взех, че го сторих. :read:
- правилник БОГОК.jpg
(20.7 KiB) 595 пъти

ДЕБЕЛОоко момиче :-E ,нима мислиш, че все още има хора които да ти се връзват на лъжите и хитрините. :no: Защо просто не си признеш, че ти и цялата ви псевдо организация БОГОК сте чисто и просто една сбирка от наведени хора с общи интереси в областа на търгашлъка.
Защо не си признаеш, че нито ви интересуват разни правилници, нито пък се стремите да ги спазвате.Вас ви интересува ТЪРГОВИЙКАТА и ДАЛАВЕРКАТА, а ти си най яркия пример за това. :N1:
http://www.working-dog.eu/dogs-details/ ... oubenky-CS" onclick="window.open(this.href);return false;
htt
Аватар
МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 12:09 pm
potrebitel от твоя отговор се разбира, че това заплождане е планирано и съзнателно а не някакво си измислено.Правилно ли съм разбрал.
Аватар
МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2011 7:09 am
Какво става в тази тема?Нещо мълчанието на агнетата се получава.Иначе нападателните и бързи в отговорите hgh и potrbitel се покриха.Не,че единия от тях не посещава сайта по цял ден, даже постове има в други теми.Осветлете нас неподготвените ;-)
Аватар
Site Admin
МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2011 10:35 pm
Толерантността, гостоприемството и търпението си имат своите граници и поради тази причина темата се ЗАКЛЮЧВА !!!
А потребителите "potrebitel" и "hgh" ще си починат за неопределено време!!!

http://nemskaovcharka.com

http://bsv.bg
Предишна

Назад към МИШ-МАШ