Tyxo.bg counter Форум за любителите на немското овчарско куче • Виж темата - Някой ще ми поясни ли?

Някой ще ми поясни ли?

Предсмъртната Aгония на една Киноложка измама

Правила на форума

Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възможно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

Приемате , да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

!!!!!!!!!!ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!!!!!!

Всички регистрации минават през одобрение от Администратор!

Всички опити за регистрация и писане от прокси водят до БАН(изгонване от форума) Без Предупреждение!
Аватар
Site Admin
МнениеПубликувано на: Пет Дек 24, 2010 9:05 pm
kraycho написа:има много неща,който не са ми ясни,но с времето ще ми се прояснят.живот и здраве от новата година ще почна да ходя по изложби ,и ще видя за какво става дума.

Ако питаш мен , въобще не ти трябва да ти се изясняват процесите между двете организации ...
http://nemskaovcharka.com

http://bsv.bg
Цитат

МнениеПубликувано на: Пет Дек 24, 2010 9:44 pm
то на никой не му се иска да се занимава с подобни интриги,но за в бадеще аз искам да членувам в такава организация!
Цитат
Аватар
Site Admin
МнениеПубликувано на: Пет Дек 24, 2010 10:30 pm
Не искам да убивам ентусиазма ти , напротив. Просто искам да те подготвя , защото знам какво ще стане, аз също като теб питах ,но освен , че питах аз и слушах , питах , питах , записвах , събирах информация , ПРОВЕРЯВАХ Я САМ и пак питах. Убедих се какво е БОГОК и какво е ОНОК. Избрах страната , която смятам за правилна и хвърлих много , ама повярвай ми много енергия да защитавам интереса на маса хора , които сами не искат да си помогнат и да поемат отговорност ,а само чакат , какво чакат и те не знаят ...
http://nemskaovcharka.com

http://bsv.bg
Цитат

МнениеПубликувано на: Пон Яну 03, 2011 9:08 pm
Мдааа :-/ чета си аз новините и попадам на тоз материал от вчера:

http://www.dnes.bg/politika/2011/01/02/ ... iia.107637

и нещеш ли ме напушва недоумение...абе :-? нещо май WikiLeaks е позакъснял със секретните уж изводи и констатации ;)

"....... отново разпространен от WikiLeaks чрез испанския вестник El Pais, е озаглавен „Как да ги накараме да се реформират, при условие, че те самите не желаят?“.

А ей го е.....първизточника:
Admin написа:.......да защитавам интереса на маса хора , които сами не искат да си помогнат и да поемат отговорност ,а само чакат , какво чакат и те не знаят ...

...ама дали някой е загрял що е щял да ви подскаже Админа, и то преди WikiLeaks ...едва ли :-?
Цитат

МнениеПубликувано на: Вто Яну 04, 2011 12:37 am
Пропускайки празничните поздравления да се върнем към реалноста.......

Странно, Та нали Вие направихте реформата - и маса хора са подкрепили явно неразбиращи ЩО.....
А сега пак Те не искали да си помогнат или да помогнат отново някому....

Чакали били, ами предложете им и те пак ще гласуват ЗА......... :haha:

А пък аз ви гарантирам че пак няма да са наясно за какво гласуват...
Може би защото и те не знаят. :-S
Цитат

МнениеПубликувано на: Вто Яну 04, 2011 1:15 am
Митак, не ще бъде зле ако бъдеш по конкретен.
Кои "Вие"?..и къде си Ти в цялата тази схема?
Нима не се направи много за една две години, нима можехме да предположим, че точно председателя, ще се окаже слабото звено в цялата верига, че точно той ще преметне не само въпросните "Вие" за които говориш, а и всички останали НАИВНИЦИ които му гласувахме доверие, и които вярвахме(в минало свършено време), че може да се върви напред и без резки сътресения.
ПРИЗНАВАМ, че поне няколко човека се опитахме да направим така, че нещата да се променят към по добро, и донякъде успяхме, не без подкрепата на всеки един гласувал "ЗА" ...... преди венелин да ни забие нож в гърба.
ПРИЗНАВАМ също, че пренебрегнахме доказаното правило, че "нов бардак със стари к*рви се не прави"

А всеки един член на ОНОК, би трябвало пред себе си да признае, че ако бе сторил и една стотна за организацията от това което стори Админ, или поне да бе заявил позиция, да бе попитал председателя...тук по форума ако щете...КАКВО СЕ СЛУЧИ И ЗАЩО? ...как така тихомълком и еднолично върна белите родословия, как така проблемите на организацията НИ, изведнъж се оказаха лични проблеми на всеки един от нас, и всеки да се спасява поеденично...как така "топ"адвокатът "ни" платен с НАШИТЕ пари не се интересува от дело, което сам е завел...и още един куп други нещица.
Поне повечко хора да бяха заинтересовани Митак!!!!!..ама Тц...не става...ще чакаме някой друг да попита, някой друг да заяви позиция, за да имаме изгоден повод да го оплюем по късно....и защото знаем, че позицията задължава...а ние така сме свикнали(да се спотайваме), защото знаем също.....че, НЕзнаем утре какво ще се случи, защото утре пак трябва да сме добре със всички.
Е, Митак...не става така. Още повече, когато най пасивни са хората които би трябвало да са най активни....но явно това ги устройва...всичко да си е по старому, търговийката да си върви с минимум усилия и средства......а на правилата ...майната им. Важното е да се печатат родословийца ..."колкото повече, толкова повече".. цвета е без значение!

------
"Не знам какъв е ключа към успеха, но ключът към провала е да се опитваш да се харесаш на всички."
Бил Косби
Цитат

МнениеПубликувано на: Вто Яну 04, 2011 5:33 pm
Митко, понеже твоето държание никога не ми е било понятно и обяснимо, ще те помоля, Tи лично, да попиташ председателя си (ако имаш желание разбира се):
Първо:
Защо до изложбата ни в София, организирана от Местна група " София Център" на 21.08.2010г, членският внос на организацията ни към WUSV не бе платен, и има ли това пряка връзка със слуховете, че камен подготвя членството си там...кой и защо не го е платил(до края на август), умишленно ли е това и "случайността" не е ли пряко свързана със "случайните" пропуски на адвоката ни по делото, което няма как да изгубим (по думи на Венелин)
Второ:
Каква е връзката на адвокатът костов (представляващ ОНОК в делото срещу камен и БРФК) и лично на председателя ни динчев, с един от доверените адвокати на камен литов - адвокат Чаворски?!!!

...отговорите на тези въпроси биха били интересни за нас, а и биха хвърлили светлина върху редица необясними процеси случили се през последната половин година...как и защо някой ни предаде...и по важното...за каква цена!
Айде Митак...на мен не щЪт да ми отговорят. Виждам, че се правиш на заинтересован...попитай Ти...та дано ти отговорят, та да чуем и ние!
Цитат
Аватар
МнениеПубликувано на: Пет Яну 07, 2011 10:58 pm
vonmilenium написа:Митко, понеже твоето държание никога не ми е било понятно и обяснимо, ще те помоля, Tи лично, да попиташ председателя си (ако имаш желание разбира се):
Първо:
Защо до изложбата ни в София, организирана от Местна група " София Център" на 21.08.2010г, членският внос на организацията ни към WUSV не бе платен, и има ли това пряка връзка със слуховете, че камен подготвя членството си там...кой и защо не го е платил(до края на август), умишленно ли е това и "случайността" не е ли пряко свързана със "случайните" пропуски на адвоката ни по делото, което няма как да изгубим (по думи на Венелин)
Второ:
Каква е връзката на адвокатът костов (представляващ ОНОК в делото срещу камен и БРФК) и лично на председателя ни динчев, с един от доверените адвокати на камен литов - адвокат Чаворски?!!!

...отговорите на тези въпроси биха били интересни за нас, а и биха хвърлили светлина върху редица необясними процеси случили се през последната половин година...как и защо някой ни предаде...и по важното...за каква цена!
Айде Митак...на мен не щЪт да ми отговорят. Виждам, че се правиш на заинтересован...попитай Ти...та дано ти отговорят, та да чуем и ние!

Много интересни въпроси, на които бих искал и аз да науча отговора. Искам, да получа отговорите открито - право куме в очи. Мъжки...
Така както стоят нещата. Искам ми се ОНОК да не е толкова мудна организация, да не се връщат белите родословия, които се върнаха тихомълком. Искам да попитам, какво стана с гласуваното общо събрание, което трябваше да се състои Октомври месец? Иска ми се ОНОК да е истинската, честната, откритата организация, в полза на Немското Овчарско Куче. А ентусиазма с който започнах, започна да изчезва. Защото съпротивата която виждам и срещам на всяка крачка е огромна, за наистина елементарни неща и въпроси.
Иска ми се да покажем с действия, че ОНОК е по - добрата организация. Че при нас няма свои хора, правилата се спазват, изпитите и кьорунгите са реални, а бели родословия не съществуват - всички кучета в разплод са изрядни, според европейските правила - снимки, изпити, кьорунзи, оценки от изложби, ДНК. Съпротивата за връщането на белите родословия, с обяснения за наивници, ме разочароваха още на общото събрание.
http://www.working-dog.eu/dogs-details/ ... 20Me%20CS/
http://www.max-eng.com/frameset_bg.htm
"Старанието в работата е единственият критерий за красота" - Max von Stephanitz
Цитат

МнениеПубликувано на: Пет Яну 07, 2011 11:20 pm
Guergo :-D:no: не чакай друже!
Аз чакам от 95-та :-? ама що чакам и аз не знам, да не говорим, че има хора които чакат и от преди мен.
Даваш ми повод да направя съпоставка между двамата ХИТРЕЦИ които ползват и двете организации за собствените си интересчета.
Гуерго, бил съм член и на БОГОК и на ОНОК. Познавам поведението и на двамата отговорни ХИТРЕЦИ в детайли, което ми дава правото и самочувствието, като човек необвързан с кучкадарската мафия, да казвам това което мисля и чувствам.
Гуерго, тези хора..и венелин(зад когото имах неблагоразумието да застана) и камен са един дол дренки. И двамата са ИЗМАМНИЦИ, единия -венелин е по гадния, защото се опитва да шмекерува.
Той(венелин) прави сборки от уж "доверени" хора..иска подкрепа, защото предварително и стратегически се е подготвил, че е по тарикат, че е по-умен, и че винаги ще може да се оправдае, че видите ли, че това не е била неговата воля, че така сте решили Вие, че той е света вода ненапита...ама Тццц, Гуерго..това не е така:
ВЕНЕЛИН Е*****************************************************************************************************************.

Сега за другия ХИТРЕЦ - камен.
Ами горе долу един дол дренки...но в сравнение с венелин е по-мъжкар, т.е. когато вземе решение, не ти казва...ами тва бе твоята воля, а ясно ти показва, че той това е решил, че твоето мнение няма значение и че си безгласна буква, но не ти натрапва, че ти сам това си решил и че той не е виновен, което според мен е по мъжка позиция...МЪЖКА...която при венелин никога не е съществувала. Едва ли венелин знае какво е МЪЖКА позиция. При него ******* е вграден в характера му. Предателският му ген е
доминантен.
Сори венелине...но през целият си почти 50-годишен живот по голяма ***** от теб не съм срещал.
Жалко венелине...жалко...но ФАКТ!

Евгени , всеки има право на мнение , но нека се въздържаме от неприлични думи и изрази във форума, има си място където ще можеш да си кажеш каквото ти душа иска пред свидетели .

Принуждаваш ме да ти наложа наказание от 3 дни без форум!!!

Admin
Цитат

МнениеПубликувано на: Пет Яну 14, 2011 2:12 am
Евгени, вече е ясно кога ще се видим - на 12.02.2011 - ако е дал господ.
И разбира се няма да забравя да ти отговоря на чуденките.... :10x: :victory:
Цитат
ПредишнаСледваща

Назад към ОНОК vs. БОГОК